Strona główna Mapa serwisu Wersja polska English version

Bezpłatne zdjęcia do dowodu

 Zapraszamy do wykonania zdjęcia do dowodu dla wszystkich dzieci w wieku od 1 roku do 12 lat. Wykonanie zdjęcia i przystosowanie go do wymogów fotografii do dowodu (wersja na e-PUAP) jest całkowicie bezpłatne. Powstały kadr w pliku elektronicznym przesyłamy na podany adres e-mail. Takie zdjęcie jest już gotowe do złożenia wniosku.

Bezpłatne zdjęcie można wykonać od pn. do pt. od godz. 9.00 do godz. 18.00 (uwaga, program dostępny tylko w dni powszednie od poniedziałku do piątku. W sobotę lub niedzielę program niedostępny) W przypadku chęci otrzymania fotografii w wersji papierowej, koszt zdjęcia wynosi 21.00 PLN każde nastęne z tego ujęcia to 1 PLN/szt. (tylko złotówka za jedną sztukę).

Zdjęcia dziecka do 5. roku życia: - dziecko może mieć zamknięte oczy, otwarte usta i nienaturalny wyraz twarzy (uśmiech), - twarz dziecka powinna być odsłonięta (nie może być zasłonięta włosami lub zabawką), - dziecko powinno trzymać głowę prosto, - zdjęcia muszą mieć tło jasne i jednorodne (bez innych osób w kadrze).

Zdjęcia dziecka od 5 do 12 roku życia: - zdjęcie powinno być wykonane nie wcześniej niż 6 miesięcy przed złożeniem wniosku, - na zdjęciu nie można mieć nakrycia głowy, okularów z ciemnymi szkłami ani innych rzeczy, które utrudniają rozpoznanie, - zdjęcie wykonane na wprost z równomiernym oświetleniem twarzy, przedstawiające całą głowę oraz górną część barków - twarz powinna zajmować 70-80% zdjęcia.

 

 

Skontaktuj się z nami

  • Al. Niepodległości 158
    02-554 Warszawa

  • 22 849 81 72

  • 22 646 45 27

Sonda

Mój ulubiony dostawca
Copyright © 2022 Studio Kopiowania / Kodak Foto Studio i Atelier - Fotograf Mokotów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja KAMPEKI