Strona główna Mapa serwisu Wersja polska English version

Transfer realtime (wycofany w 2018r.)

Opis:

Metoda przegrywania taśmy filmowej opracowana przez znaną Niemiecką firmę. Na nasze zamówienie firma przystosowała maszynę wykonując ją w specjalnej wersji według zaleceń naszego inżyniera obrazu. Urządzenie do transferu wykorzystuje przetwornik (matrycę CMOS) umieszczoną bezpośrednio przed przesuwającym się filmem. Nie ma żadnego pośrednictwa matówek i innych wynalazków stosowanych w 99% polskich firm oferujących usługi przegrywania.

 

Szczegóły:

Cały proces przegrywania odbywa się w czasie rzeczywistym, prędkość przesuwu taśmy filmowej jest stała i wynosi 16.9 kl/s. Opracowana przez naszego inżyniera metoda morfingu sąsiednich obrazów, pozwala na całkowite wyeliminowanie migotania jak również większą płynność przy zachowaniu tej samej prędkości z jaką był naświetlany film (dotyczy standardowej prędkości 16kl/s dla filmów 8mm i 18kl/s dla filmów super 8mm). Co dla systemu PAL lub HD (1080i) pracującego w 25kl/s (50 pół obrazów) oznacza co trzecią klatkę składającą się z nałożenia dwóch sąsiednich. Uwaga, przesuw filmu w czasie transferu oparty jest na perforacji, każde uszkodzenie ząbków powoduje pominięcie tego fragmentu znajdującego się przy uszkodzeniu. Podczas procesu digitalizacji stosujemy zimne światło które eliminuje całkowity brak nagrzewania obrabianego materiału. Gwarantujemy, że Twoje filmy podczas przegrywania są całkowicie bezpieczne, wrócą do Ciebie w takim samym stanie w jakim do nas trafiły.

 

Parametry:

Z telekina otrzymujemy ramkę PAL lub HD do wyboru (z przeplotem - interlace). Tak przygotowany i gotowy sygnał możemy nagrać na płytę DVD-Video, Blu-Ray lub zapisać w pliku do montażu (komputery PC - AVI w kodeku DV dla PAL lub MP4 w kodeku H264 dla HD, komputery MAC - plik MOV w kodeku DV dla PAL lub MP4 w kodeku H264 dla HD).
 

Trwalość:

Pamiętaj o tym, aby NIE WYRZUCAĆ swoich taśm filmowych, dobrze przechowywane filmy przeżyją wszystkie współczesne nośniki (płyty DVD, pamięci przenośne a nawet dyski twarde). Szacowany czas trwałości taśm filmowych bez utraty jakości to ok. 150 lat. Za kilkanaście lat może się więc okazać, że filmy znowu są jedynym nośnikiem obrazu Twoich wspomnień. W dziale testy, przedstawiamy transfer filmu z 1912r. który jest nadal w doskonałym stanie technicznym.

 

Przeznaczenie:

Metoda przegrywania skierowana dla wymagających bardzo dobrej jakości wynikowej użytkowników prywatnych, jak również z przeznaczeniem do wykorzystania komercyjnie w emisji telewizyjnej. Gwarantujemy najlepszą jakość przegrania w Polsce.

 

Podobne oferty:

Podobne oferty pojawiające się w internecie (informują o super jakości) a efekt końcowy w porównaniu z tym co oferujemy jest po prostu tragiczny. Zanim oddasz całe swoje archiwum do przegrania, wykonaj próbkę. Profesjonalna firma zrobi to zawsze bez problemu gratis, a Ty będziesz mógł porównać efekt finalny. Jesteśmy pewni, że nikt w Polsce nie wykona transferu w lepszej jakości. 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

  • Al. Niepodległości 158
    02-554 Warszawa

  • 22 849 81 72

  • 22 646 45 27

Sonda

Mój ulubiony dostawca
Copyright © 2022 Studio Kopiowania / Kodak Foto Studio i Atelier - Fotograf Mokotów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja KAMPEKI