Strona główna Mapa serwisu Wersja polska English version

Referencje

Cieszę się, że znalazłam firmę, która potrafiła przenieść nasze najcenniejsze, rodzinne pamiątki do realniej rzeczywistości !! Pełen profesjonalizm, wszystkie szpulki zscalone w jeden film, choć niemy - nie potrzeba słów, by się wzruszyć. Bardzo dziękuję za uratowane wspomnienia i niebawem znów prześlę kolejne filmy!

 

Sola80
Głogów

Od kilku lat korzystamy z kopiowania większej ilości CD w Studio Kopiowania i jesteśmy zawsze zadowoleni, zarówno z jakości produktu jak i z miłej i sprawnej obsługi. POLECAM:)

 

Aneta Dzido
Honeywell Life Safety
http://www.honeywell.com

 

Bardzo dziękuję za uratowanie, do tej pory korzystałem z pośrednictwa firm zamawiając kopiowanie bliższej mojej siedziby. Niestety firma która wykonywała zlecenie dla mnie bardzo ważne, ze względu na strategicznego klienta, okazała się jak chyba większość w tym mieście niesłowna i w dodatku niekompetentna. Pochodzę z Poznania jednak tylko tutaj doświadczam na co dzień takiej ignorancji i wykonywania zleceń przez pracowników chyba z musu. Do rzeczy, nie dość że zlecenie wykonaliście w tempie o lata świetlne, to jeszcze w cenie niższej niż jakakolwiek inna firma! Jestem pod dużym wrażeniem, gratuluję wyboru kompetentnego zespołu. Uratowaliści mnie przed klapą wizerunkową i finansową. Jesteście naprawdę najlepsi, jak widać z Waszych autografów!


Grzegorz Nowakowski
Poznań - Warszawa

Bardzo dziekuję za profesjonalną obsługę. Korzystałam z Państwa usług mailowo i dalej przesłanie kaset za pośrednictwem kuriera, szybko i profesjonalnie zostałam obsłużona. Komunikacja przebiegła sprawnie i byłam na bieżąco informowana o cenie, uwagach i ewentualnej możliwości zmian dotyczących przegrywanego materialu aby uzyskać lepszą jakość. Zdaje sobie sprawę, iż moje zamówienie nie było kwotowo znaczace, jednak poczułam się obsłużona z należytą atencją. Termin usługi został dotrzymany! Polecam moim znajomym i innym Państwa firmę i mobilizuję do przegrywania, wiele materiałów traci już na jakości i cenne wspomnienia mogą być nie do otworzenia już nigdy.

 

Bardzo dziekuje.

Z poważaniem,

Agnieszka Marciniak (Marbella, Hiszpania)

http://www.agnesinversiones.com/

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Skontaktuj się z nami

  • Al. Niepodległości 158
    02-554 Warszawa

  • 22 849 81 72, 22 646 45 27

  • 602 223 818

Sonda

Prezydent 2020 II tura
Copyright © 2017 Studio Kopiowania. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja KAMPEKI