Strona główna Mapa serwisu Wersja polska English version

Referencje

Od kilku lat Studio Kopiowania współpracuje z dobrocią serca wykonując dla nas wszystkie nietypowe zamówienia z którymi nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Dziś po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy którą posiadają. Zlecenie choć bardzo trudne w realizacji i stopniu skomplikowania zostało wykonane w terminie i dokładnie tak jak założyliśmy. Życzymy Wam i Polsce wszystkiego najlepszego, oby jak najwięcej takich firm a wszystkim będzie żyło się lepiej.

 

Z radością
Ks. Zdzisław

Jestem naprawdę bardzo zadowolony z jakości wykonania oraz przede wszystkim z czasu realizacji, jaki minął od zamówienia do odebrania od kuriera płyt - jeżeli ktoś szuka nadruku na płytach to smiało niech robi w firmie Studio Kopiowania - moja ocena 6 na 5

 

Bardzo dziękuje i pozdrawiam

Grzegorz z Katowic

Pragnę podziękować za realizację naszego zlecenia, efekty kopiowania filmów 8mm dokonane przez Waszą Firmę przeszły nasze oczekiwania - oczywiście w znaczeniu pozytywnym. Dziękujemy. Życzymy Firmie wielu klientów i sukcesów w prowadzonej działalności.

 

Prezes Zarządu "Korax" Sp.  z o.o.

Janusz Korach

Wszystko w najlepszym porządku, rodzina zadowolona, filmy dostarczyły niesamowitą dawkę pozytywnej energii. Dziękuję za cierpliwość, pozdrawiam oraz Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

 

Paweł Włodarski

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Skontaktuj się z nami

  • Al. Niepodległości 158
    02-554 Warszawa

  • 22 849 81 72,  22 646 45 27

  • 602 223 818

Sonda

Ważne nagrania wideo archiwizuję:
Copyright © 2017 Studio Kopiowania. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja KAMPEKI