Strona główna Mapa serwisu Wersja polska English version

Nadruk na płytach CD, DVD, Blu-ray

Proponujemy nadruk cyfrowy full kolor zabezpieczony UV, nadruk termiczny w jednym kolorze, nadruk metodą sita od 1 do 5 kolorów i nadruk metodą offsetową. Wyślij lub przynieś projekt nadruku, dobierzemy technologię w najlepszym stosunku jakości do budżetu którym dysponujesz. Przy druku cyfrowym lub termicznym przgotujemy od ręki płytę do akceptacji.

Zobacz przykładowe realizacje ostatnich zleceń

 
Termiczny - to nadruk metodą sublimacji, odporny na wodę, na srebrnych płytach (jak w sitodruku) idealny dla natychmiastowych małych produkcji jako alternatywa dla sita. Doskonale wygląda grafika wektorowa z mała powierzchnią jednolitego koloru. Podstawowy dla firm świadczących usługi nadruku. Dostępny w naszej firmie od 2003 roku.

Cyfrowy - to nadruk metodą atramentową, odporny na wodę po lakierowaniu i utwardzeniu światłem UV, idealny dla nadruku grafik i zdjęć. Nie nadaje się do nakładania dużych appli z konkretnym kolorem Pantone. Doskonały dla szybkich, niskonakładowych produkcji (do 1000szt.) o fotograficznej jakości  jako alternatywa dla droższej techniki offsetowej. Dostępny w naszej firmie od 2002 roku.

Naklejka - to nadruk laserowy lub woskowy (do wyboru) na papierze samoprzylepnym. Nadruk bardzo tani o dobrej jakości w pełnej kolorystyce. Niestety nie jest odporny na wodę i wysoką temperaturę. Idealny dla klientów pragnących kolorową, tanią alternatywę nie przywiązując zbytniej wagi do trwałości produktu. Informujemy jedynie, że to ładnie wyglądający,  jednorazowy produkt.

Sitodruk - to nadruk metodą wysokorozdzielczego sita (siatka z liniaturą 110 lpi), odporny na wodę, idealny dla dużych jednolitych powierzchni z dokładnym odzwierciedleniem koloru (np. z palety pantone). Raczej nie nadaje się do wysokiej jakości zdjęć (duży raster). Bardzo tani dla większych nakładów a zarazem tworzący profesjonalny wygląd płyty. Dostępny w naszej firmie od 2003 roku.

Offset - to najwyższej jakości nadruk w pełnym kolorze, idealny dla większych produkcji (od 500 szt.). Nie nadaje się dla nadruków z częściowym pokryciem (srebro płyty), wymaga wysokiej jakości płyt. Dostępny w naszej firmie od 2007roku.

 

Skontaktuj się z nami

  • Al. Niepodległości 158
    02-554 Warszawa

  • 22 849 81 72

  • 22 646 45 27

Sonda

Pierwszy polski seryjny magnetowid
Copyright © 2022 Studio Kopiowania / Kodak Foto Studio i Atelier - Fotograf Mokotów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja KAMPEKI