Strona główna Mapa serwisu Wersja polska English version

Przygotowanie do nagrania HDCAM

 Do szybkiej i sprawnej realizacji zlecenia potrzebujemy kilku istotnych informacji
które ułatwią i przyśpieszą nam wykonanie produkcji:

 

 • Twoje dane do wystawienia FV proforma
 • W jakiej telewizji ma być emisja materiału (ew. prześlij specyfikację)
 • Jeśli mamy dostarczyć kasetę to poprosimy imię i nazwisko osoby odbierającej
 • Tytył nagrania który mamy wpisać do karty technicznej
 • Link do pobrania pliku lub dane do serwera FTP
  (materiał możecie również przesłać na nasz serwer FTP) 


Wypełnieniem metryczki (nie karty nagrania którą my wypisujemy) i przesłaniem do stacji TV zajmuje się klient, jeśli chcesz aby metryczka była dołączona do kasety, proszę o jej dołączenie w załączniku e-mail. Wydrukujem i dodamy do kasety. Tutaj możesz pobrać standardową metryczkę.


Realizacja
 następuje natychmiast po przesłaniu potwierdzenia wykonania przelewu (może być PDF generowany z banku, wpłata nie musi być fizycznie na naszym koncie).


Dane techniczne pliku do emisji:
Materiały do nagrania przyjmujemy we wszystki typach plików (oczywiście o odpowiedniej jakości), mov, avi, mxf, mp4 itp. Kasetę nagramy również z Photo JPEG sekwencji plikówTGA, TIFF, materiałów bezkompresyjnych, właściwie z wszystkiego o odpowiedniej jakości. Wszystkie materiały muszą być w 16:9 z prędkością 25kl/s z przeplotem w górnych półpolach jako pierwszych, dzwięk 48kHz stereo. Nie używamy w materiałach wstawek obrazu wcześniej mocno kompresowanego jak również dzwięku z plików MP3. Materiał taki zostanie odrzucony na kolaudacji a Państwo narażeni na koszty przesunięcia terminu i ponownej produkcji. Prosimy zwracać uwagę na przeplot aby nie było w jednym materiale różnych scen z jego pomieszaniem (półpola gorne lub dolne jako pierwsze w tym samym materiale). Można oczywicie dostarczyć cały materiał w górnych lub w dolnych półpolach jako pierwszych, dla nas nie ma to znaczenia i jest jak najbardziej prawidłowe. Standardowo przyjmuje się górne półpola jako pierwsze.

 

Kasetę nagramy również z Photo JPEG sekwencji plików TGA, TIFF, materiałów bezkompresyjnych, właściwie z wszystkiego o odpowiedniej jakości.

 

 

 

Skontaktuj się z nami

 • Al. Niepodległości 158
  02-554 Warszawa

 • 22 849 81 72

 • 22 646 45 27

Sonda

Abonament TVP
Copyright © 2022 Studio Kopiowania / Kodak Foto Studio i Atelier - Fotograf Mokotów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja KAMPEKI