Strona główna Mapa serwisu Wersja polska English version

Przygotowanie nagrania Betacam Digital

Do szybkiej i sprawnej realizacji zlecenia potrzebujemy kilku istotnych informacji
które ułatwią i przyśpieszą nam wykonanie produkcji.

 

 

 • Twoje dane do wystawienia FV proforma
 • W jakiej telewizji ma być emisja materiału
 •  Imię i nazwisko osoby do której mamy dostarczyć kasetę
 • Tytył nagrania który mamy wpisać do karty technicznej
 • Link do pobrania pliku lub dane do serwera FTP
  (materiał możecie również przesłać na nasz serwer FTP) 


Wypełnieniem metryczki (nie karty nagrania którą my wypisujemy) i przesłaniem do stacji TV zajmuje się klient, jeśli chcesz aby metryczka była dołączona do kasety, proszę o jej dołączenie w załączniku e-mail, wydrukujem i dodamy do pudełka. Tutaj możesz pobrać standardową metryczkę.


Realizacja
 następuje natychmiast po przesłaniu potwierdzenia wykonania przelewu (może być PDF generowany z banku, wpłata nie musi być fizycznie na naszym koncie).


Dane techniczne pliku do emisji:
Rodzielczość PAL bez kompresji avi, mov, avi, mxf, mp4 itp.sekwencji plików TGA, TIFF, materiałów HD bezkompresyjnych, właściwie z wszystkiego o odpowiedniej jakości. Wszystkie materiały muszą być w 16:9 a dzwięk 48kHz stereo. Nie używamy w materiałach wstawek obrazu wcześniej mocno kompresowanego, jak również dzwięku z plików MP3. Materiał taki zostanie odrzucony na kolaudacji a Państwo narażeni na koszty przesunięcia terminu i ponownej produkcji. Prosimy również zwracać uwagę na przeplot aby nie było w jednym materiale różnych scen z jego pomieszaniem (półpola gorne lub dolne jako pierwsze w tym samym materiale). Można oczywicie dostarczyć cały materiał w górnych lub w dolnych półpolach jako pierwszych, dla nas nie ma to znaczenia i jest jak najbardziej prawidłowe. Standardowo przyjmuje się górne półpola jako pierwsze.

 

 

Skontaktuj się z nami

 • Al. Niepodległości 158
  02-554 Warszawa

 • 22 849 81 72, 22 646 45 27

 • 602 223 818

Sonda

Prezydent 2020
Copyright © 2017 Studio Kopiowania. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja KAMPEKI